Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

TEKCHE Ambalaj Saklama Kapları

Hakkımızda

Sektörde uzun bir yolculuk inancıyla ilk adımını atan Tekche markamız öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Başlangıçta sektörün ve pazarın küçük olmasına rağmen, ihtiyaçlara uygun adımlar atarak büyümeyi hedeflemektedir. Sektörün hızlı büyümesi yanında arz-taleb dengesinin kurulamadığını ve ihtiyacın büyüklüğünü tesbit ederek termoform sektörüne girmiştir.

Yeni makine, kalıp ve modelleriyle hem yurt için de hem de yurt dışında kısa bir sürede önde gelen firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Yaptığı yeni yatırım ve ürünleriyle aynı zamanda ülke ekonomisine de istihdam ve döviz geliriyle katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Bu motivasyon ile üretim kapasitesini ve ürün kalitesini arttırmak için 15 bin m²’lik daha hijyenik şartlar sağlayan kapalı üretim alanına kavuştuğu gibi kapasitesini de artırmak için makine yatırımlarıyla, profesyonel ekibiyle gittikçe güçlenmiş, çok fazla ürün kalemiyle, iç piyasa yanında 50’nin üzerinde ülkeye ihracatı başarmıştır.

Hizmette sınır tanımayan firmamız ambalaj sektöründe yoluna da son sürat ve güvenle devam etmektedir.

Tekche ambalaj saklama kapları üretim ve hizmetleri ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde sürmektedir. ISO 9001 Kalite ve IQ Net Sertifikaları AFNOR CERTIFICATION tarafından ‘’ PVC, PET, PP, PS Folyo Üretimi, Pazarlaması ve Satışı’’ ve ‘’ Plastik Gıda Kapları, Kaseler, Tepsiler ve Her Türlü Thermoform-Vakum Şekillendirme Ambalaj Ürünlerinin Tasarımı, Üretimi, Pazarlaması ve Satışı’’ kapsamında onaylanmıştır.

Hakkımızda

TEKLİF FORMU